Izpostavljamo:

V torek, 21.5., bomo imeli v času, ko bo potekala skupina za samopomoč, ustvarjalno delavnico “Urejanje vrtnih gredic”. Posadili bomo nove rastlinice, ki jih bomo lahko koristili predvsem za namene kuharske delavnice.

V četrtek, 23.5.,
bo sprehod s kužki in člani Društva Tačke Pomagačke. Dobili se bomo
16:30 pred Centrom ASPI, potem pa bomo šli na sprehod ob Kamniški
BIstrici. Udeležbo OBVEZNO sporočite do srede, 22.5. do 15.00 ure.

Urnik 20.5. – 24.5.

Teden pred nami

V soboto, 18.5., bomo imeli DELOVNO AKCIJO in hkratni DAN ODPRTIH VRAT. Veseli bomo, če se nam boste pridružili, da bo naš Center še lepši in prijaznejši za vse nas.

Urnik 13.5. – 18.05.

V torek, 7.5.,
bosta v istem časovnem terminu potekali dve aktivnosti:

Vox Alia v sobi za druženje in

Skupina za staršev za samopomoč v zgornji kuhinji.

!8.5. pa bo organiziran DAN ODPRTIH VRAT in delovna akcija

Urnik 6.5. – 10.5.

Izpostavljamo:

V ponedeljek, 22.4., je zaradi praznika Center ASPI ZAPRT.

V torek, 23.4., bo potekala skupina staršev za samopomoč. V osrednji tematiki pogovora bosta izpostavljena Zakon o osebni asistenci in Zakon o socialnem vključevanju.

Urnik 22.04. do 26.04.

Teden pred nami

V sredo, 17.4. , bodo predvidoma med 16.00 in 19.00 uro v Češminovem parku (več informacij tukaj) potekale aktivnosti, ob rojstnem dnevu občine Domžale. S svojo stojnico bomo sodelovali tudi mi. Če bi kdo želel sodelovati je lepo vabljen da se nam pridruži. Se vidimo tam!

Urnik 15.4. – 19.4.